Ochrana osobných údajov

GDPR

V e-shope Dizajnove-kvety.sk, IČO: 61164925, zodpovedne chránime vaše údaje.

Při využívanie nášho e-shopu, zhromažďujeme rôzne druhy údajov.

Napríklad váš kontakt, užívateľské meno, heslo, atď. Zaujíma nás aké produkty prezeráte, z čoho a odkiaľ. Aby sme Vám mohli zobraziť ponuku, ktorá je pre Vás zaujímavá. Ak-že u nás uskutočníte objednávku, alebo si založíte účet, pracujeme aj s vaším menom, adresou, telefónnym kontaktom, e-mailom a údajmi, ktoré nastavíte vo vašom účtu.

Pracuje s týmito údajmi: Meno používateľa a heslo, IČO, prípadne DIČ, Jméno, priezvisko, tel. číslo, e-mail. Objednaný tovar, spôsob doručenia, číslo vášho účtu – ak ste túto možnosť zvolili pri vykonaní platby.

Jak sa správate na našom webe, pohyb medzi stránkami, ktoré produkty vás zaujímajú, a zobrazujete je, z akého zariadenia si našu ponuku prezeráte , vaša IP adresa, vaša poloha, operačný systém prehliadača, ich verzie, a údaje z cookie souborů.

Tento zber a spracovania údajov, vykonávame aby sme zistili návštevnosť našich stránok a stále zlepšovali služby a ponuku pre vás. Ak ste u nás registrovaní, vedieme váš účet. Pokiaľ u nás nakúpite, využijeme vašich údajov, aby sme vybavili objednávku. Sprístupníme Vaše údaje tretím stranám, s vaším súhlasom (Slovenská Pošta, Zásilkovna, GLS, DPD, PPL).

Vo chvíli keď navštívite naše stránky, do vášho zariadenia uložíme malý súbor. Vo chvíli keď otvoríte okno internetového prehliadača, nám umožní prepojiť vaše aktivity, na našom webe, až do chvíle kedy okno prehliadača uzavrite. Preto je samozrejmé, že tieto súbory z vášho zariadenia i čítame. Umožní nám vás identifikovať, sledovať návštevnosť, účinnosť reklamy, atď. Vo vzťahu, k svojim osobným údajom, máte radu práv.

Právo na obmedzenie zpracování

Právo na námietku proti zpracování

Právo podať sťažnosť – sťažnosť proti nami vykonávaným spôsobu spracovania vašich osobných údajov môžete podať na adrese Úradu pre ochranu osobných údajov, ktorý sídli na adrese Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, e-mail: statny.dozor@pdp.gov.sk.

Právo na vymazanie údajov. Máte právo o vymazanie vašich údajov, ktoré o vás vedieme. Pokiaľ o to požiadate, bez zbytočných odkladov, to provedeme.

Právo na opravu nesprávneho, alebo zmeneného údaje. Ak zistíte chybu, či chcete vykonať zmenu v nami spracovávanom údajmi o Vás, prosím kontaktujte nás. Všetko zaistíme k vašej spokojenosti.

Právo na prístup, k svojim údajom. V podstate máte právo vedieť aké údaje o vás spracovávame, za akým účelom a po akú dobu je archivujeme a komu ich sprístupňujeme. To všetko je už vysvetlené vyššie.

Ak si však nie ste istí, máte právo na kópiu spracúvaných osobných údajov, mi vám ju radi poskytneme, v jednom vydaní úplne zadarmo. Ako uplatniť svoje práva? Vo všetkých záležitostiach, so spracovaním osobných údajov, nás neváhajte kontaktovať na

info@dekor-art.cz  ,

alebo písomne ​​na adrese tu.